Sistemos galimybės
 

Bevielis skaitiklių nuskaitymas

Skaitiklių nuotolini nuskaitymas radijo ryšiu

EwoWalk sistema. Surenka duomenis bevieliu, nereikalaujančių licencijų, ryšiu. Dvikryptis ryšys, nuskaitymui ir valdymui. Kai maršrutas yra praeitas, ir visi skaitiklių duomenys surinkti, internetiniu ryšiu siunčiamas sukauptų duomenų failas į kompiuterį. Internetinis ryšys aktyvuojamas ir duomenų siuntimas yra pradedamas kai rankinis skaitytuvas yra prijungiamas prie kroviklio. Microsoft Active Sync programa naudojama duomenų keitimuisi, siuntimui ir gavimui, su kompiuteriu.

 

EvoDrive sistema. Duomenų rinkimui naudojamas specialus kompiuteris su radijo įrangą, dviem antenom, Bluetooth GPS imtuvas. Skaitiklių parodymus galima nuskaityti pasirinktu būdu: pasirinkus iš anksto dominančius, pasirenkant atsitiktinai eigoje arba automatiškai visus. Maršrutai, prietaisų duomenys yra valdomi, keičiami naudojant programą. Surinkti duomenys perkeliami iš nešiojamo kompiuterio į programą naudojant USB flash laikmeną.

 

Koncentratorius. Su vienu koncentratoriumi galima nuskaityti iki 2000 skaitiklių. Jie gali būti sugrupuoti pagal jų individualų kodą į grupes. Koncentratorius taip pat surinkinėja įspėjimus, kas leidžia aptikti nutekėjimus ir pažeidimus, juo taip pat galima konfigūruoti nuotoliniu būdu skaitiklių nuskaitymo modulius. Radijo moduliai duomenis perduoda laisvu radijo dažniu, nereikalaujančiu licencijų, į koncentratorių. Kuris surinkęs duomenis GSM/GPRS ryšiu persiunčia į serverį.

 

Radijo modulis. Radijo modulis turi pagrindines charakteristikas, kad būtų galima surinkti duomenis iš daviklių (skaitiklių, temperatūra ir tt). Jis gali būti prijungtas prie visų skaitiklio tipų su impulsiniu išėjimu.
Radijo modulis su dviem impulso įėjimais:

  • 868 MHz dažnių su 25 mW jėgai perduoti;
  • Dvikryptė FHSS technologija optimaliam radijo perdavimui;
  • Programuojami Datalogger;
  • Baterijos gyvavimo iki 15 metų;
  • Retransliatoriaus funkcija pratęsti veikimo nuotolį.